Ģimeņu atbalsta klubiņš

Ģimeņu klubiņš - kas tas ir?

Doma par klubiņa veidošanu radās 2006. gada sākumā. Jau pirms tam uz kustību gandrīz katru dienu nāca sievietes ar bērniem un uzdeva dažādus jautājumus, kas galvenokārt bija saistīti ar līdzekļu trūkumu. Nāca sievietes, kuras bija jau ieņēmušas bērniņu, bet nezināja, kā dzīvot tālāk, un bija gatavas pat taisīt abortu tikai tādēļ, ka nebija pārliecinātas, vai vienas spēs izaudzināt bērniņu. Sievietes ceļu pie mums atradušas dažādi. Vairākums sieviešu ir nekristīgas, bet ir arī dažādu konfesiju kristietes. Informāciju par kustību „Par dzīvību!” viņas ieguva no bukletiem, draudzes, citām draudzenēm, sociālajiem darbiniekiem utt.

GK 2013-12 (1)

Ģimenes klubiņa eglīte 2014. gada nogalē

2014 gada 29. decembrī Ģimenes klubiņa bērniem un vecākiem sarīkojām ikgadējo (jau no 2006. gada) brīnišķīgo Ziemassvētku eglīti. Jau visus šos gadus bērni un vecāki gaida brīnumu, Jēzus piedzimšanu, par kuru mums pastāsta tēvs Jānis OSPE.

27. septembrī Kustības “Par Dzīvību!” ekskursija uz Rīgas Zooloģisko dārzu

Paldies visiem atbalstītājiem kuri deva iespēju ģimenēm no Ģimeņu klubiņa būt kopā šajā skaistajā saulainajā dienā zoodārzā. Baudīt dienu vērojot dzīvniekus un putnus. Kopā bijām 17 ģimenes, 43 cilvēki.

GK 2014-05 (6)

Ģimeņu klubiņa ekskursija 28. augustā

Pateicoties uzvarai “Otrās Elpas” projekta konkursā un gūstot finanses no Ideju partneru fonda, esam guvuši iespēju 28. augustā būt divās ekskursijās. Mīļš paldies visiem kas atbalstīja mūsu Ģimeņu klubiņa ģimenes un varējām izbraukt ārpus Rīgas.
Tas jau ir 2. pasākums projekta ietvarā. Vasara beigusies, jāiet uz skolu un lai būtu vasaras noslēgums izdomāju mazu ballīti ar izbraukumu uz Chinevillu, kino pilsētiņu.

Ģimeņu klubiņš atpūtā Botāniskajā dārzā

23. maija pēcpusdiena kustības “Par dzīvību” ģimenes atbalsta klubiņam pagāja vasarīgās un gandrīz eksotiskās noskaņās. Klubiņa dalībnieki – ģimenes, vecāki un bērni – tikās nevis tik ierastajās Klostera ielas 4 telpās, bet Latvijas Universitātes Botāniskā dārza zaļumos. Šo izbraukumu Dievs bija svētījis ar lieliskiem laika apstākļiem – vasarīgā atmosfēra apvienojumā ar krāšņo augu, koku un ziedu daudzveidību botāniskajā dārzā radīja iespaidu, ka klubiņa dalībnieki un draugi ir pārcēlušies no Rīgas uz kādu Dienvidu zemi.

otra_elpa_logo_liels

Uzvara konkursā

Paldies visiem, kas atbalstīja mūsu projektu, iepērkoties un balsojot veikalā “Otrā elpa”.

Mūsu projekts ar 413 balsim ir uzvarējis konkursā! Pateicoties tam, saņemsim finansējumu Ģimeņu klubiņa ekskursijam. Atskaiti par līdzekļu izlietojumu ievietosim arī mājas lapā!

 

Palīdzi divreiz!

Dodies uz Otras elpas veikaliem Marijas ielā 13-1 un Stabu ielā 35, Rīgā.
Pirmo reizi Tu palīdzi, iegādājoties ziedoto lietu tai dod otru iespēju būt noderīgai, kas ir videi draudzīga rīcība, jo lietas, kas citā gadījumā nonāktu atkritumu izgāztuvē tiek vēlreiz lietotas un palīdz labdarības mērķu realizēšanā

GK 2013-12 (2)

Ģimenes kluba tikšanās 8. janvārī

Šogad jau notika pirmā  Ģimenes klubiņa tikšanās, kuras galvenais mērķis bija izmantojot Ziemassvētku noskaņu iepazistināt dalībniekus ar Kristus un Dievmātes nozimīgumu katrā dzīvē.

Ziemassvētku eglīte Ģimenes klubiņā

2013 gada 27. decembrī Ģimenes klubiņa bērniem un vecākiem  sarīkojām jauku pasākumu – Ziemassvētku eglīti.Klubiņa vadītāja Dzintra jau 6 gadus rīko šādu pasākumu, lai iepriecinātu bērnus un vecākus. Kopā piedalījās 45 bērni un 18 vecāki.

You must be logged in to post a comment.