ASV: Pro life studenti solidarizēsies ar nedzimušajiem

21. oktobrī tiks atzīmēta 10 gadadiena, kopš ASV Pro life organizācijas rīko Klusējošās solidaritātes dienu. Klusējošās solidaritātes dienā, studenti, uzņēmumu un iestāžu darbinieki grupas vai privātpersonas apņemas klusēt visu dienu vai kādu dienas daļu un izplatīt informatīvas skrejlapas visiem, kas jautā, ko viņi dara.
“Priests for life” jaunatnes nodaļas vadītājs Braiens Kempers saņēma e-pastu no kādas jaunietes, kura pērn pirmo reizi bija piedalījusies klusējošajā protestā. “Kāda studente man atrakstīja, ka viņa pirmo reizi piedalījās Pro life klusējošas solidaritātes dienā un viņai bija prieks aiziet uz skolu un būt par nedzimušo aizstāvības balsi,” teicac Kempers, “Kad viņa muti aizlīmējusi ar lentu uz kuras uzrakstīts “Life” (“Dzīvība” – angļu val.) kāpa lejup pa kāpnēm, viņas māte jautāja, ko meita dara. “Meitene noņēma lenti, lai pateiktu, ka iestājas par tiem, kurus šajā valstī ik dienas nogalina abortos. Viņa bija šokēta, kad māte ieraudājās. Tad māte atzinās ka ir stāvoklī un nākamajā dienā ir pierakstījusies uz abortu. Tad viņas kādu laiku sarunājās, māte mainīja domas un izlēma bērniņu saglabāt. “Ne katram, kas apsola dienu pavadīt klusējošajā solidaritātē ar nedzimušajiem, būs tik taustāmi rezultāti, kā šai studentei, kura izglāba savu brālīti, tomēr mēs zinām, ka sirdis un domas tiek mainītas un tiek vairota apziņa par to, kas patiesībā ir aborts,” teica B. Kempers, “Un no akcijas dalībniekiem mēs dzirdam, ka sievietes, kurām ir bijis aborts, lūdz viņu palīdzību. Tā ir ļoti arbīga lieta, ko var darīt ikviens.” Kempers aicina vēsti par solidaritātes dienu izplatīt visos štatos.
Frenks Pavone, “Priests for life” nacionālais direktors, aicināja visu vecumu ļaudis iesaistīties Pro life klusējošās solidaritātes dienā. “Vai jūs vēlaties vienu dienu klusēt, vienojoties ar tiem, kuriem balss nekad nebūs?” viņš jautāja, “Vai jūs varat to izdarīt mūsu brāļu un māsu labā?”
Klusējošās solidaritātes dienas mājaslapa ir www.SilentDay.org.
Latvijas kristiešiem vēl līdz 1. novembrim ir iespēja iesaistīties akcijā “40 Dienas dzīvībai”