Rīgas Zooloģiskajā dārzā

27. septembrī Kustības “Par Dzīvību!” ekskursija uz Rīgas Zooloģisko dārzu
  Paldies visiem atbalstītājiem kuri deva iespēju ģimenēm no Ģimeņu klubiņa būt kopā šajā skaistajā saulainajā dienā zoodārzā. Baudīt dienu vērojot dzīvniekus un putnus. Kopā bijām 17 ģimenes, 43 cilvēki. Vecāki bija tikpat priecīgi, kā bērni. Daži maziņie bija tikai 4 mēnešus veci un arī vismaz dzirdēja putnu balss skaņas. Ļoti daudzas ģimenes pirmo reizi bija šajā fantastiski iekārtotajā un sakoptajā dārzā. Vairākas ģimenes brauca no tālienes, jo mūsu klubiņa dalībnieki dzīvo arī ārpus Rīgas. Bija ģimenes no Cēsīm, Taurenes, Jelgavas. No Taurenes mamma viena pati ceļu mēroja autobusā ar 3 bērniņiem, lai baudīt dienu kopā ar viņiem.. Viņa gribēja izmantot šo iespēju parādīt bērniem dzīvniekus. Visiem bērniem ļoti patika pāvi un arī, protams, flamingo. Šie graciozie putni mūs iepriecināja ar savām skaistajām kustībām un dejām.
Projektu uzsākām 23 maijā ar Botanisko dārzu pēc skolas pabeigšanas, tad turpinājām 28 augustā ar izbraukums uz kino pilsētiņu Cinevillu un Lāču maiznīcu. Tagad, skolai sākoties, – Zooloģiskais dārzs.
10 oktobrī ir paredzēts vēl bērnu zīmējumu konkurss un ģimeņu tikšanās, lai pārrunātu emocionālo, izzinošo un kopābūšanas ieguvumu no šī jaukā projekta.
Visas 20 Ģimeņu klubiņa ģimenes no visas sirds priecīgi saka paldies visiem, kuri darbojas Ideju partneru fondā un ar savu darbu rada prieku ģimenēm, kuras pašas nevar apmaksāt ekskursijas. Kā arī visiem veikala Otrā Elpa darbinikiem, it sevišķi IPF valdes loceklei Sabīnei Sīlei –Eglītei.
Pateicībā, Ģimeņu klubiņa vadītāja Dzintra Bušmane