Palīdzi divreiz!

Dodies uz Otras elpas veikaliem Marijas ielā 13-1 un Stabu ielā 35, Rīgā.
Pirmo reizi Tu palīdzi, iegādājoties ziedoto lietu tai dod otru iespēju būt noderīgai, kas ir videi draudzīga rīcība, jo lietas, kas citā gadījumā nonāktu atkritumu izgāztuvē tiek vēlreiz lietotas un palīdz labdarības mērķu realizēšanā.
Otro reizi Tu palīdzi, samaksājot par sev nepieciešamo lietu, pretī saņem žetoniņu ar kuru Tu vari nobalsot par vienu no trim sociāli atbildīgiem projektiem.
Būsim pateicīgi, ja nobalsosi par “Kustība Par dzīvību” Ģimenes atbalsta klubiņa ģimenēm iespēju kvalitatīvi un veselīgi pavadīt kopā laiku.

KVALITATĪVS LAIKS ĢIMENĒM
Lai attīstītu prasmi kvalitatīvi un veselīgi pavadīt brīvo laiku, Kustības “Par dzīvību!” Ģimeņu atbalsta klubiņš plāno 40 pieaugušiem, 70 bērniem Rīgā sniegt iespēju apmeklēt LU Botānisko dārzu un vairākus muzejus. Dalībnieku starpā ir daudzbērnu, nepilnās, bedarbnieku un citiem sociāliem riskiem pakļautās ģiemenes ar bērniem no Rīgas, Jūrmalas, Jelgavas, Stopiņu novada, Ogres novada un Jēkabpils. Pirms došanās ekskursijās, tiktu dots uzdevums, kas jānoskaidro apmeklējuma laikā. Savukārt pēc apmeklējuma, bērni kopā ar vecākiem darbotos radošajās darbnīcās, lai vizualizētu redzēto, uzzināto. Finansējums nepieciešams: ieejas biļetēm, materiāliem, transportam un uzkodām