Aborts

Aborts – viennozīmīgi jebkurā gadījumā ir slepkavība. Bērnam ir tiesības dzīvot
Pārpublicēts no priestera Ilmāra Tolstova bloga

Nu tā. Ir pienācis laiks arī man teikt kādu vārdu. Pirms dažām nedēļām man zvanīja kādas slimnīcas (neminēšu vārdus, lai saglabātu konfidencialitāti) nodaļas galvenā ārste un lūdz mani iesvētīt nodaļu. Es jautāju – kas par lietu? Viņa teica, ka pirms viņi pārvācās no citas nodaļas, šajās telpās bija ginekoloģijas nodaļa, kurā arī veica abortus. Vispār nekur ārzemēs nav tā, ka ginekoloģijas nodaļā, kur pieņem bērniņus tos turpat arī nogalina.
Kad viņi pārnāca uz šīm jaunajām telpām, ārsti, kopskaitā ap 20 nevarēja pastrādāt. Māsiņas, kas naktī dežūrēja dzirdēja soļus, kliedzienus un dažādus trokšņus. Daudzi ārsti sāka slimot ar neizskaidrojamām diagnozēm. Jāatgādina, ka šie ārsti nav reliģiozi un ar ticību tiem nav nekāda sakara. Kad es ierados, visa nodaļa bija pulcējusies uz lūgšanām, es lasīju mazo eksorcizmu, lai atbrīvotu šo vietu no nāves gara. Diemžēl tiekoties ar ginekologiem, kuri veic abortus, esmu saskāries, ka viņi ir gandrīz kā apmāti, apsēsti. Ar viņiem racionāli nevar parunāt, jo šis nāves gars ir reāli klātesošs.
Atgādināšu, ka es jau 6 gadus ikdienā kalpoju kā kapelāns Rīgas Austrumu Slimnīcas Gaiļezera un Onkoloģijas centrā. Esmu novēlējis RAKUS svētīgajai Mātei Terēzei. Un vēlos uzsvērt, ka aborts jebkurā gadījumā un situācijā ir SLEPKAVĪBA. Mēs lūdzam, Kungs par visām sievietēm, vīriešiem un ārstiem, kā arī deputātiem un ministrēm – apgaismo prātus un sirdis. Amen.