Spirāles darbības veids ir abortatīvs

Ja dzemdē ir ievietota spirāle (intrauterina iekārta), tad bērna ieņemšana tomēr notiek, vidēji pat vairākas reizes gadā, kā to parāda agrīnās grūtniecības testi (beta HCG). Spirāle neļauj jau ieņemtam bērnam ieligzdoties dzemdē. Bieži vien viņš nomirst vecumā no divām dienām līdz nedēļai. Tā kā ieņemšana var notikt apmēram divas nedēļas pirms menstruāciju sākuma, bet spirāle nogalina bērnu visbiežāk tieši šajā periodā, tad sievietei tomēr parādās asiņošana, un viņa domā, ka nav bijusi stāvoklī, kaut arī īstenībā ir tieši otrādi. Bet nedrīkst nogalināt bērnu, lai cik vecs viņš būtu. Reizēm, cīnoties par savu dzīvību, bērnam tomēr izdodas ieligzdoties dzemdē un mātei beidzas menstruācijas. Tad spirāle veicina bērna bojāeju dzemdē arī pēc viņa ieligzdošanās. Jāuzsver, kā arī gadījumā, ja bērns izdzīvo, nedrīkst taisīt abortu! Spirāle ir svešķermenis, kurš izsauc organisma reakciju – dzemdes aseptisku iekaisumu. Kā blakus parādība dzemdes iekaisumam var rasties infekcija.
Šī infekcija var pāriet arī uz olvadiem un visu iegurni. Iekaisuma rezultātā olvados veidojas saaugumi, kuri var novest pie absolūtas neauglības vai ārpusdzemdes grūtniecības. Infekcija, kura izplatās uz iegurni, izsauc strutainu peritonītu. Tādos gadījumos viegli notiek asins inficēšanās (sepse), kas var novest līdz sievietes mokošai nāvei. Spirāle var izsaukt sāpes, stipru asiņošanu un anēmiju. Mazasinībai attīstoties, sievietes kļūst bālas un viegli uzbudināmas, ātri nogurst, viņām ir reiboņi. Iespējami arī ģīboņi, jo smadzenēm sāk trūkt skābekļa. Spirāle var arī pārdurt dzemdi (perforācija).
ASV vairākas spirāļu fabrikas ir bankrotējušas, jo bija spiestas atlīdzināt sievietēm tos zaudējumus, kuri tām radās spirāļu izsaukto kaitīgo seku rezultātā. Tomēr šīs kaitīgās sekas nav par iemeslu spirāļu eksporta ierobežošanai uz t.s. jaunattīstības valstīm, kurās par veselībai nodarītu kaitējumu nav paredzēta nopietna atbildība. Tabletes arī nav risinājums! Tabletes pret bērniem sastāv no mākslīgajiem hormoniem, kuri veselu sievieti padara par slimu, jo tiek izjaukts veselas sievietes dabiskais hormonālais līdzsvars. Pretbērnu tabletes veido sievietes organisma noslieci uz saslimšanu ar dzemdes kakla vēzi, insultu un infarktu, t.sk. paaugstināta trombožu un trombemboliju riska dēļ; sevišķi būtiska sirds un asinsvadu slimību riska palielināšanās ir gados vecākām sievietēm, kā arī sievietēm, kas smēķē. Sievietes biežāk tiek pakļautas infekcijas slimībām, jo tiek traucēta imūnsistēmas darbība. Tabletes bojā redzes nervu un aknu darbību, izsauc traucējumus asins sarecēšanā. Šādas sievietes bieži slimo ar vēnu iekaisumu, bet sabiezējumi no vēnām pārvietojas ar asinīm un var izsaukt plaušu emboliju. Tabletes pret bērniem var darboties četros dažādos veidos, turklāt vienas un tās pašas tabletes darbojas vienlaicīgi vairākos veidos: – Tablete traucē olšūnas nobriešanas un ovulācijas procesu.
Tomēr, lietojot jebkura veida tabletes, ovulācija var notikt, turklāt visai bieži. Tabletēm, kuras ražoja 60-tajos gados, ovulācija notika apmēram 2-10% no visiem cikliem. Tabletes, kuras ražo tagad, salīdzinot ar iepriekšējām, satur daudz mazāk hormonu, tādēļ tās mazāk spēj aizkavēt ovulācijas procesu. Lietojot šīs tabletes, ovulācija notiek vēl biežāk.
– Tablete sabiezina gļotas dzemdes kaklā, un tās kļūst grūti caurejamas spermatozoīdiem. Tomēr pastāv iespējas tiem nokļūt līdz olšūnai arī caur šādām gļotām, šādā situācijā var notikt ieņemšana. Tad sāk darboties divi nākošie tablešu izraisītie efekti, kas jau ir ieņemta bērna nogalināšana.
– Tablete bojā endometriju (iekšējo dzemdes sieniņu), kā rezultātā tiek apgrūtināta vai padarīta neiespējama bērna implantācija dzemdē, kā arī tiek kavēta jaunās dzīvības barībai nepieciešamo vielu (glikogēna) izstrāde, kā rezultāta bērns var nomirt no bada. (Latvija atseviškas t.s. “gimenes plānošanas” organizācijas izplata, t.sk. jauniešu vidu, informāciju par hormonālajām tabletēm, kurās tiek noklusēta to iedarbība uz endometriju, kas izraisa jau ieņemtu bērnu iznicināšanu, kaut arī šāda iedarbība nepārprotami pastāv un tiek analizēta medicīniskajā literatūrā līdzvērtīgi ar pārējām šo tablešu indikācijām)
– Iedarbojas t.s. “tubārais faktors”: tablete palēnina olvadu darbību tā, ka meitene vai zēns, kas ieņemts olvadā, bieži nevar nokļūt dzemdē laikā, kas ir labvēlīgs, lai tajā ieligzdotos. Tā rezultātā bērns iet bojā. Tā kā ieņemšana var notikt aptuveni divas nedēļas pirms menstruāciju sākuma, bet tablete nogalina bērnu bieži vien tieši šajā periodā, tad sievietei parādās asiņošana, līdz ar to viņa pat neievēro, ka bijusi stāvoklī, kaut arī patiesībā bija.
Bet bērna dzīvību nedrikst iznicināt sākot jau no pašām pirmajām tās dienām un stundām pēc apaugļošanās! Tabletes, tāpat kā visi citi grēki pret bērniem, ir kļuvušas par ieroci darbībai, kas vērsta pret reliģiju, pret dzīvību, pret medicīnu un pret tautu. Jāuzsver, ka tabletes nav ārstejošs līdzekļis sievietēm ar neregulāru ciklu. Neregulārs cikls bieži vien nav slimības pazīme. Menstruācija var aizkavēties tāpēc, ka šajā mēnesī kaut kāda psihiska vai fiziska iemesla dēļ aizkavējas ovulācija. Tabletes nevar izārstēt neregulāra cikla iemeslus, kā arī neuzlabo stāvokli. Turklāt asiņošanas, kas parādītos līdz ar tablešu lietošanas pārtraukšanu, neliecina par pilnvērtīgu cikla norisi. Stāvoklis neuzlabotos arī pēc tablešu lietošanas, jo tabletes būtu novedušas gan pie iepriekš minētām, gan arī vēl daudzām citām nevēlamām blakus parādībām. Kā redzams no iepriekš minētā, ir daudz līdzekļu, kurus nepareizi sauc par “pretapaugļošanās” jeb kontracepcijas līdzekļiem, bet kurus lietojot tiek pieļauta bērna ieņemšana, un kuri nogalina bērnu parasti pirmajās dienas pēc tās. Uz tablešu rēķina ir aptuveni tikpat daudz iznīcinātu bērnu dzīvību, cik bērni tiek nogalināti t.s. kirurģiskajos abortos.
Nesen ir atklāts, ka arī spermicīdu līdzekļi, kuri satur “nonoksinolu 9” (lielākais vairums šādu līdzekļu to satur), var nāvējoši ietekmēt bērnu, kad ieņemšana būs jau notikusi. Nedzimušu bērnu nogalina arī implanti, Depo Provera un daudzi citi. (Tieši abortatīva darbība ir preparātam RU-486 (mifepristonam) – tulk. piez.) Apmānam, kas vērsts pret dzīvību, šķiet, nav robežu.
Teksts sagatavots pēc Dr.med. Antun Lisec (Horvātija) izdotajā bukletā ietvertajiem materiāliem. Tulkojums un piezīmes: kustība “Par dzīvību!”