Kampaņa “40 dienas par dzīvību”

40dienas-lv

 

NO 26.FEBRUĀRA LĪDZ 5.APRĪLIM

Rīgā, pie Saeimas

KAMPAŅA

MĒRĶIS – IZBEIGT ABORTU VEIKŠANU,

PIEVĒRŠOT VECĀKU SIRDIS BĒRNIEM UN BĒRNU SIRDIS VECĀKIEM,

LAI DIEVS VARĒTU SVĒTĪT LATVIJU!

 (Sal.: Lk.1:17; Mal.3:23-24).

KAS JĀDARA?

  • LŪDZIES UN GAVĒ IKDIENAS ŠAJĀ NODOMĀ
  • PIESAKIES MIERMĪLĪGAS KLĀTBŪTNES DEŽŪRAI
  • UZZINI PATS UN INFORMĒ CITUS

kustibapardzivibu@gmail.comwww.40daysforlife.com; tālr.:25342585  kampaņas direktore Silvita Kravale

Kampaņa “40 Dienas par Dzīvību ” sastāv no 3 komponentiem:

  1. Lūgšana un gavēnis, nodomā par abortu veikšanas pārtraukšanu un siržu atvērtību, lai ikviens ieņemts bērns tiktu pieņemts un mīlēts, laists pasaulē un ar atbildību audzināts, un līdzīgos nodomos. Katrai dienai ir paredzēts īpašs lūgšanu nodoms, Svēto Rakstu lasījums, pārdomas un lūgšana. Katru dienu par svētbrīdi un lūgšanām atbildēs īpaši nozīmēts lūgšanu kapteinis.
  2. Nemitīga klātbūtne, vigilija vai mierīga demonstrācija tiks nodrošināta vismaz 12 stundas diennaktī visu 40 dienu laika periodā pie Saeimas Jēkaba ielā no 9:00 – 21:00.
  3. Sabiedrības informēšana. Šogad sabiedrības informēšanas mērķis ir panākt, lai Latvijas iedzīvotāji saprot šī vēstures mirkļa neatliekamību un nozīmību, lai mēs kļūtu gatavi izšķirošai rīcībai, aizstāvot cilvēka dzīvību un cieņu no ieņemšanas brīža līdz dabiskai nāvei. Mēs apzināsimies gan mūsu priekšrocības, gan trūkumus, lai Latvija varētu kļūt par cilvēka dzīvībai draudzīgu valsti. Abortam nav vietas mūsu nākotnē, jo nav nekā liekulīgāka par tā nezinātniskajiem attaisnojumiem. Ir zinātniski pierādīts, ka jau no ieņemšanas brīža cilvēks ir apveltīts ar unikālu un neatkārtojamu DNS, kur noteikta visa viņa ģenētiskā informācija un tas nav šūnu pikucis, kā to mums cenšas iestāstīt abortu aizstāvji. Īpaši, apzinoties patreizējo situāciju Latvijā, kad dzimstības rādītāji ir tik zemi, daudz jaunu cilvēku aizbrauc no valsts un palikušie gandrīz visās dzīves jomās cieš no palīdzīgu roku un cilvēciska atbalsta trūkuma, mūsu pienākums ir apliecināt, ka katrs ieņemtais bērns mums ir vērtība un nākotnes cerība un darīt visu, lai viņš būtu mīlēts, varētu piedzimt un būtu ar atbildību audzināts. Mums ir jākliedē mīti un tuvredzīga domāšana, kas sašķeļ sabiedrību un attaisno nevainīgu bērnu slepkavības. Sabiedrība jāaicina dziedāt mūsu valsts himnu ar apziņu, ka arī paši esam darījuši visu, lai Dievs varētu svētīt Latviju. Ja kaut vienam bērnam draud iznīcības briesmas un mēs to vienaldzīgi pieļaujam, tad mēs aizšķērsojam ceļu Dieva svētībai.

Lūdzam iesaistīties kampaņā “40 Dienas par Dzīvību”, piesakoties nemitīgas klātbūtnes un lūgšanu dežūrām, rakstot uz e-pastu : kustibapardzivibu@gmail.com ,

mājaslapā  www.40daysforlife.com

 vai zvanot kampaņas direktorei Silvitai Kravalei – tālr.:25342585

Ja vēlaties kampaņu atbalstīt finansiāli, lūdzam ziedot Biedrībai Kustība “Par dzīvību!” Reģ. Nr. 50008046561, Rīga, Klostera iela 4, LV-1050,SEB Unibanka Rīdzenes filiāle,

Kods UNLALV2XIBAN konts:LV41UNLA0002043469773, ar maksājuma mērķi : Kampaņai „40 Dienas par Dzīvību”

Jau iepriekš pateicamies. Lai Dievs svētī!

Kampaņas „40 Dienas par Dzīvību” organizatori

 

Kampaņas 40 DIENAS PAR DZĪVĪBU pierādītie rezultāti pasaulē

Pateicoties Dieva žēlastībai, kampaņa 40 Dienas par Dzīvību ir sasniegusi satriecošu dzīvību glābšanas rezultātu rekordu kopš darbības uzsākšanas 2007. gadā un strauji kļūstot par pasaules mēroga kustību.

1,000,000 

BRĪVPRĀTĪGO

855

LIELPILSĒTAS

61

TAUTA

6,428

VIETĒJĀS KAMPAŅAS

16,004

IZGLĀBTU DZĪVĪBU

191

DARBINIEKS PAMETIS ABORTU INDUSTRIJU

104

ABORTU CENTRI SLĒGTI

 

Pāvests Francisks ar Vatikāna valsts sekretariāta starpniecību:

“Svētais Tēvs ļoti augstu vērtē to ieguldīto darbu, ko jūs un visi, kas ir iesaistīti kampaņā 40 Dienas par Dzīvību, veicat, lai veicinātu cieņu pret visu nedzimušo bērnu dzīvībām. Viņa Svētība apliecina, ka viņš lūgšanās atbalsta jūs, jūsu kolēģus un visus tos, kuru lūgšana, gavēšana un ziedošanās glābj neskaitāmas dzīvības un dod slavu Dievam.”

 Franks Pavone, Priesteri par Dzīvību:

“Priesteri par Dzīvību un es priecājamies, ka esam bijuši iesaistīti kampaņā 40 Dienas par Dzīvību kopš tās sākuma, un varam dalīties vīzijā un pasludināt, ka Kristus Miesai ir jābūt klātesošai  pie iestādēm, kurās veic abortus, lai pārvērstu izmisumu cerībā un nāvi par dzīvi!”

https://40daysforlife.com/

Liecība

Šodien es gribu jūs iepazīstināt ar vienu no tiem mazuļiem,kas bija tik tuvu abortam.

Es par viņu rakstīju grāmatā “40 Dienas par Dzīvību”. Mamma Roza bija pieredzējusi vairākus sarežģītus dzīves apstākļus… un nu viņa bija stāvoklī. Turklāt ārsti lika viņai izdarīt abortu, jo viņas mazulim bija “smagas patoloģijas”. Roza negribīgi devās uz vienu no lielākajām abortu veikšanas vietām Dienvidkalifornijā, kur satikās ar brīvprātīgajiem no 40 Dienas par Dzīvību kampaņas Orindžā. Viņi ķērās pie darbu.

Viņi atrada jaunus ārstus – dažus no labākajiem pro-life (par dzīvību) speciālistiem Losandželosas apkaimē. Viņi teica Rozai, ka tiešām, ir problēmas ar mazuļa kājām. Taču viņa bija veselīgs bērns, un nebija nekāda iemesla uz pasaules pārtraukt viņas dzīvību.

Ar vietējās sabiedrības pastāvīgu atbalstu viņa dzemdēja savu bērnu… un nosauca viņu par Milagrosu, kas spāņu valodā nozīmē “Brīnums”. Milagrosa piedzima bez kājām. Pēc sešiem gadiem Milagrosa un viņas mamma ieradās Orindžā uz 40 Dienas par Dzīvību sapulci un parakstījās uz 40 Dienas par Dzīvību  autobusa!

Milagrosa nav pirmais bērns, kas izglābts kampaņas 40 Dienas par Dzīvību laikā, un parakstījusies uz autobusa… bet, kā liecina viņas vārds, viņa varbūt ir visbrīnumainākā.

Kad tu esi vīlies mūsu kultūras situācijā, nepadodies. Tu vari neredzēt rezultātus uzreiz… bet ar laiku Dievs atklās Viņa brīnumus.

Milagrosa rāda, ka lūgšana strādā. Kad mēs lūdzam Dievu, tiek izglābti mazuļi, abortu veicējiem mainās sirdis, un abortu iestādes aizver savas durvis.

Vēlreiz paldies, ka kļūstat par daļu no šī svarīgā darba!

 

Par dzīvību,

Šons Kārnijs, prezidents/izpilddirektors, 40 Dienas par Dzīvību